На екрани вийде кінокартина “Я – Бандера” з Мухарським у головній ролі

В Україні знімуть художній фільм про життя знаменитого провідника ОУН(р) Степана Бандери, головну роль в якому зіграє Антін Мухарський.

Про це повідомив його батько, а також режисер і автор сценарію картини Дмитро Мухарський, – передає Укрінформ.

“Вивчаючи літературу, архівні матеріали, ми розуміємо, що Бандера був державною людиною, з державною філософією. Якби ми в Україні взяли за основу його постулати, то жили би вже в європейській державі. Але це буде фільм не політичний. Це буде цікавий художній фільм про неординарну особистість. У фільмі, зокрема, буде багато музики, тому що Бандера був дуже музикальною людиною”, – сказав Мухарський-старший.

Початок зйомок планується на червень-липень 2018 року, а вихід фільму – до дня народження Бандери – 1 січня 2019 року. Зйомки відбуватимуться у Львові та на Західній Україні, у Кракові, Римі, Мюнхені, Ваймері.

Він уточнив, що у стрічці буде висвітлено три періоди життя Бандери: хлопчика семи-восьми років, який співає в церкві “Аве Марія”, юнака 17-18-ти до 24-х років і період від другого суду і до кінця життя.

Одну з ролей погодився зіграти Богдан Бенюк.

“Ми хочемо, щоб у нашому фільмі були тільки красиві люди. Ми хочемо показати світові, що у нас дуже красива нація”, – наголосив Мухарський.

Режисер зазначив, що наразі проблема – з фінансуванням проекту. Частину коштів, для початку, обіцяють українці з Німеччини, але є сподівання і на українську діаспору з Канади та США, на український бізнес та державну підтримку.

Нагадаємо, раніше російський сенатор сприйняв за правду жартівливий пост про “звірства бандерівців”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...