На Київщині знаходиться унікальна бананова ферма

Мешканець села Рожни, що на Київщині, Анатолій Патій вирощує цілу фруктову імперію екзотичних плодів.

Щоб побачити, як ростуть банани, мандарини, апельсини й інші екзотичні дерева, не обов’язково їхати в заморські країни, – пише сайт Україна туристична.

Достатньо завітати в село Пухівка Київської області, де розташована унікальна бананова ферма.

Мешканець села Рожни, що на Київщині, Анатолій Патій вирощує цілу фруктову імперію екзотичних плодів. Він створив справжній рай для соковитих рослин у новаторській теплиці просто на своєму подвір’ї.

Незважаючи на те, що володіння Патія називають “банановою фермою”, ростуть на ній і інші дерева: апельсинові, мандаринові та лимонні.

image 1

Кількість екзотичних рослин на метр квадратний тут зашкалює: лимони на деревах, ананаси в горщиках, гранат тільки розпускається, банани двох сортів дозрівають, а мандарини зав’язуються … Всього понад 50 сортів тропічних рослин. Дивишся на ці зелені тропіки, і не віриш, що за стіною теплиці бушує вітер і йде мокрий сніг. Господар, Анатолій Васильович Патій, селекціонер і власник цієї диво-теплиці, з гордістю проводить екскурсію. Діти вражені – всі ці фрукти вони бачили в супермаркеті під плівкою, а тут все росте, цвіте і пахне.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...