На російських сайтах оголошень пропонують обійти блокування Telegram за винагороду

У Росії на фоні боротьби Держкомнагляду з месенджером Telegram з’явилися “підприємці”, які за “помірну” плату готові допомогти користувачам налаштувати VPN-сервіси на мобільних гаджетах і комп’ютерах.

Перші пропозиції щодо обходу заборон з’явилися на сайтах оголошень вже 16 квітня, коли Деркомнагляд приступив до блокування Telegram. Як повідомили Інтерфаксу, у вівторок на одному з таких сайтів, за допомогу в обході блокування фахівці просять від 100 до 1 тис. рублів.

Користувачі, зокрема, розміщують оголошення про послуги по налаштуванню безкоштовних проксі-серверів та VPN, пропонують установку месенджера і проведення необхідних налаштувань на мобільному обладнанні або комп’ютері, консультації, а також пояснення принципу обходу блокування. Деякі користувачі навіть пропонують провести налаштування без особистого контакту.

Нагадаємо, користувачі російського сегмента соцмереж продовжують висміювати Роскомнадзор, який безуспішно намагається заблокувати роботу месенджера Telegram. Як відзначає переважна більшість дописувачів, дії російської влади, у черговий раз наносять найбільшу шкоду самим росіянам.

Bарто зазначити, що на провальне блокування месенджера витратили вісім мільярдів рублів.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...