На тлі секс-скандалу з Вайнштейном продюсер зірки “Зачарованих” наклала на себе руки

Голлівудський продюсер Джилл Мессік наклала на себе руки. Її родичі звинувачують продюсера Харві Вайнштейна і акторку Роуз Макгоуен.

Голлівудський продюсер Джилл Мессік покінчила з собою. Родичі Мессік, знайденої мертвою 7 лютого, опублікували заяву, в якій частково поклали провину на продюсера Харві Вайнштейна і Роуз Макгоуен, яка обвинувачує його в зґвалтуванні, – повідомляє УНІАН.

Мессік була агентом Макгоуен в 1997 році, коли, як заявляє актриса, її зґвалтував Вайнштейн. Родичі Мессік заявляють, що продюсер, яка багато років боролася з депресією, не змогла впоратися з тим, що її ім’я постійно з’являлося в пресі у зв’язку із звинуваченнями Вайнштейна у зґвалтуванні Макгоуен.

У заяві підкреслюється, що Мессік підтримувала рух #MeToo, спрямований проти сексуального насильства і домагань, і підтримувала жінок, які вирішили розповісти про події з ними.

«Рух втратив одну зі своїх», — підкреслили вони.

Актриса Роуз Макгоуен заявляє, що в 1997 році під час кінофестивалю в Санденсі піддалася насильству і домаганням з боку продюсера Харві Вайнштейна. За мовчання Макгоуен, за її словами, отримала грошову компенсацію.

Раніше Ума Турман і Сальма Хайєк звинуватили Вайнштейна в сексуальних домаганнях.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...