На YouTube-каналі британського діджея виявили десятки відео зі злочинцями

Британська поліція запідозрила відомого діджея та радіоведучого Тіма Вествуда у поширенні і збагаченні на відеороликах, які підбурюють до насильства.

Так, на YouTube-каналі TimWestwoodTV, на якому діджей викладає записи виступів реп-виконавців, виявили як мінімум 32 музичних ролика, де відображені підозрювані в участі у різних кримінальних угрупованнях Лондона, – повідомляє Meduza.

У цілому поліцейська база даних, з якою вдалося ознайомитися The Times, налічує 1100 роликів на YouTube з 600 підозрюваними.

На каналі Вествуда, на який підписані понад 670 тисяч осіб, присутні як записи популярних реперів, так і імпровізаційні виступи музикантів-початківців. У цілому ролики каналу TimWestwoodTV зібрали понад 388 мільйонів переглядів. Вествуд заробляє як на переглядах роликів, так і на рекламі, яка з’являється на каналі.

Як зазначає The Times, в одному з роликів на каналі Вествуда були присутні учасники вуличної банди, які погрожували опонентам з іншої банди. На іншому відео був відображений репер, якого незабаром арештували за пограбування і призначили 10 років тюремного ув’язнення. Після того, як газета звернулася до Вествуда за коментарем, ці ролики зникли з його каналу.

Представники Тіма Вествуда заявили виданню, що його YouTube-канал займається підтримкою початківців реп-виконавців і жодним чином не заробляє на них. «Всі артисти, що з’являються на TimWestwoodTV, є реп-групами, а не кримінальними угрупованнями», – сказали представники діджея.

Вествуд вважається одним з головних пропагандистів хіп-хопу у Великобританії. З 1994 року він вів регулярну радіопрограму на ВВС, присвячену репу. У 2007 році він створив канал TimWestwoodTV на YouTube. У 2013 році Вествуд покинув ВВС і з тих пір працює на радіостанції Capital Radio.

Нагадаємо, раніше у США правоохоронці викрили у наркоторгівлі автора пісень “Продавай наркотики”  та “Федерали стежать”. Хіп-хо виконавцю призначили трирічне ув’язнення.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...