На Запоріжжі дотепно заощадили на декомунізації

Жителі двох сіл в Запорізькій області – Новоолексіївка і Лозоватки – підійшли творчо до “демонтажу” пам’ятників Леніну – і вирішили просто переробити скульптури.

Так, в Новоолексіївці Приморського району вождь пролетаріату перетворився в патріотичного Пилипа Орлика з козацьким чубом і вусами, – повідомляє місцеве видання Вся Власть.

Зазначається, що скульптуру “переодягли” в шаровари, додали на пояс шаблю і пістоль. В руці у екс-Леніна з’явилася люлька.

1

3Принаймі, так побачила українського гетьмана в еміграції, соратника Мазепи місцева вчителька Юлія Луценко. На роботу над пам’ятником пішло приблизно півроку.

У сусідній Лозоватці з скульптури Леніна зробили болгарина Діянова. Революціонер також “обзавівся” шевелюрою і бородою, національним одягом. Відкриття пам’ятника приурочили до 155-річчя переселення болгар в приазовські степи.

6

4За словами Новоолексіївського сільського голови, подібна декомунізація скульптур обійшлося в 7 тис. грн, що значно дешевше демонтажу пам’ятників за допомогою спецтехніки.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...