Набір ключок для гольфу Трампа проданий на аукціоні

Набір ключок для гри у гольф, які належали нинішньому американському президенту Дональду Трампу пішов у США з молотка за 29,7 тисяч доларів.

Про це повідомили представники, які базуються в бостонському аукціонному будинку RR Auction, – повідомляє ТАСС.

Новий володар ключок побажав залишитися невідомим. В RR Auction підкреслили, що вони задоволені вирученої сумою, проте місцеві ЗМІ вказують, що підсумковий результат навряд чи можна назвати вражаючим. Мінімальна оціночна вартість проданого спортінвентарю становила 30 тисяч доларів, і організатори торгів, ймовірно, розраховували реалізувати його за значно більші гроші.

Йдеться про набір з більш ніж 10 іменних ключок виробництва компанії TaylorMade. Трамп володів ними більше 10 років тому. Бізнесмен використовував їх при грі в належному йому гольф-клубі в Бедмінстере (штат Нью-Джерсі). TaylorMade спеціально виготовила ключки особисто для Трампа, на кожній з них вигравірувано його ім’я.

Згодом мільярдер подарував комплект Ендрю Ломбардо, який з 2004 по 2008 роки працював у Трампа як кедді (так називаються помічники гравця в гольф, в обов’язки яких входить перенесення спортивного інвентарю). За словами Ломбардо, який і вирішив виставити ключки на аукціон, Трамп грав ними в період з 2004 по 2005 роки в Бедмінстере разом із багатьма знаменитостями, підприємцями і професійними гольфістами.

“Задовго до того, як Трамп очолив Білий дім, його ім’я міцно асоціювалося з безліччю найбільш розкішних гольф-клубів у світі”, – відзначили в RR Auction. Там сказали, що проданий набір ключок є “підтвердженням добре задокументованого зв’язку між грою в гольф і нинішнім головнокомандувачем США”.

Всього сімейної компанії мільярдера Trump Organization належить 17 гольф-клубів в різних країнах світу, 12 з них знаходяться в США. Трамп, який вступив на посаду президента в січні цього року, передав керівництво компанією своїм синам, проте залишився її власником.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп несподівано завітав на весілля, яке проходило у його гольф-клубі в Нью-Джерсі та пофотографувався із молодятами.