“Начальник кілерів” Ескобара пригрозив творцям серіалу “Нарко”, члена знімальної групи знайшли мертвим

Брат легендарного наркоторговця Пабло Ескобара Роберто заявив, що вести будь-які зйомки у Колумбії без його згоди дуже небезпечно і порадив компанії Netflix не “грати з ним в ігри”.

У середині вересня преса повідомила про смерть члена знімальної групи серіалу «Нарко», якого знайшли вбитим в центральній частині Мексики. Карлос Муньоз Портал займався пошуком місця для зйомок четвертого сезону серіалу «Нарко». Журнал The Hollywood Reporter поспілкувався з братом наркобарона Роберто Ескобаром в зв’язку з трагедією.

У 1980-х роках він обіймав посаду головного бухгалтера в імперії брата. Також він був відомий як «начальник кілерів».

Його заарештували в 1993 році і взяли під варту. Перебуваючи у в’язниці, Роберто практично втратив зір і слуху після того, як спрацював вибуховий пристрій, який він отримав поштою. На свободу Ескобар вийшов в 2003 році, – повідомляє DTF.

У 2014 році брат Пабло Ескобара заснував компанію Escobar Inc. і став правонаступником знаменитого наркобарона. У 2016 році він зажадав від Netflix на законних підставах мільярд доларів за «несанкціоноване використання контенту».

В інтерв’ю The Hollywood Reporter Роберто Ескобар розповів про свої взаємини з онлайн-сервісом і припустив, як можна убезпечити членів знімальної групи серіалу «Нарко» в майбутньому.

!Потрібно усунути всі загрози. Коли я опинився в джунглях з сумкою, в якій було 2 мільйони доларів стодолоровими чеками, мене з Пабло шукала ціла армія. Раптово по нам відкрили вогонь. Я, Пабло і ще кілька людей з охорони почали тікати в бік невеликого каналу, по якому потім і попливли. І весь цей час у нас не було зброї. Якщо у вас є мізки, зброя вам не знадобиться. Якщо немає – беріть пушки. У цьому сенсі Netflix слід приставити до своїх людей кілерів”, – сказав брат Ескобара.

Журналіст задав Ескобару питання з приводу смерті його брата, яку зобразили в кінці другого сезону серіалу, проте Роберто відмовився від коментарів.

“Я не обговорюю смерть брата. Деякі кажуть, що він мертвий, – це все, що я знаю. Для мене він як і раніше живий, і він як і раніше мій брат”, – відповів він.

В цілому Роберто Ескобар проти того, щоб будь-які кінокомпанії вели зйомки на території Колумбії і міста Медельїн без дозволу Escobar Inc: “Вести зйомки без нашого дозволу дуже небезпечно. Це моя країна”, – сказав він.

Говорячи про висунуті в 2016 році вимоги щодо виплати мільярда доларів з боку Netflix, Ескобар пояснив, що не збирається «грати» з авторами серіалу і керівництвом.

“Netflix наляканий. Вони надіслали нам величезний лист, в якому погрожували. Зараз ми ведемо переговори через юридичне агентство Browne George Ross LLP з приводу отримання мільярда доларів. Якщо ми не отримаємо гроші, то прикриємо їх маленьке шоу. Ми володіємо правами на всі імена і на бренд «Нарко». Я не буду грати з цими хлопцями з Кремнієвої долини. У них є ці смартфони і дорогі речі. Але вони не знають життя, вони б не вижили в джунглях Колумбії. А я вижив. Матері повинні були залишити їх в утробі – ось що ми говоримо таким людям, якщо вони приїжджають в Колумбію”, -сказав Ескобар.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...