Над оновленим Будинком профспілок у Києві з’явиться “український Біг-Бен”

Вже третій рік у Будинку профспілок тривають відновлювальні роботи, нині будівельники фактично вже на фінішній прямій, частина приміщення навіть опалюється, її обіцяють здати в експлуатацію вже за пару місяців.

Будівлю продовжують ремонтувати після жахливої пожежі під час найстрашніших подій Революції Гідності в лютому 2014 року.

На даху тривають роботи з улаштування механічного годинника, котрий згодом може стати однією з туристичних візиток української столиці. В офісних приміщеннях тривають роботи, а з вікон можна побачити прикритий банером новий фасад, який виготовлений зі штучного білого каменю такого ж кольору, як і первісно в 1981 році, – йдеться у сюжеті ТСН.

Усередині також намагаються відтворити все так, як було до пожежі. Із тисячі плит, що були основою конструкції, демонтувати довелося понад 600, гар та кіптяву зрізали спеціальними приладами. “Виходячи з того, що він може бути канцерогенний, ми не знаємо, які сполуки під час горіння того, що було всередині, тому вони були відчищені за спеціальною технологією до чистого залізобетону”, – розповів директор фонду відродження будівлі Вадим Андреєв. Подекуди стіни вже поштукатурили, в кабінетах профспілкових організацій працює опалення, ремонтники сподіваються, що вже влітку тут зможуть працювати люди.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...