Найгарячіше місце у пеклі приготоване для тих, хто у часи скрути обирав нейтралітет, – Приходько

Відома українська співачка, Заслужена артистка України, Анастасія Приходько використала слова італійського поета епохи Відродження Данте Аліг’єрі аби охарактеризувати поїздки вітчизняних митців на роботу до РФ.

Про це Приходько заявила під час інтерв’ю журналісту ІНФОРМАТОРа в рамках проекту ІНФО.LIVE.

На запитання журналіста видання про ставлення співачки до її колег, які їздять до Росії з концертами і заявляють про власну аполітичність – Анастасія відповіла:

“Пам’ятаєте слова Данте Аліг’єрі про те, що найгарячіше місце у пеклі приготоване для тих, хто у час скрути обрав нейтралітет.

Так от, я не Бог, щоб судити цих людей, але я, як їх колега, можу сказати, що зараз такі часи: чим більше людей приїздить до Росії, тим більше ви даєте зброї росіянам – це по-перше.

По-друге, я бачила, що Андрій Данилко виступив у Московії на якомусь корпоративі у Сочі, на кшталт “Нової хвилі”. І Сергій Лазарєв виклаи відео з виступу, де Данилко скаче. Я от думаю: Він (Лазарєв – ред.) знає, яка травля відбувається українських артистів і при цьому викладає відео і каже:”Це мій друг, це мій друг”.

Невже Данилко не розуміє, що не буває друзів (у Росії – ред.) – вони це навмисне роблять, навіть здаючи свого друга, мовляв:”Дивіться як”. Оце вони скачуть, він знімає, викладає (Лазарєв – ред.)”, – стверджує Приходько.

Вона переконана, що причина таких дій українських артистів – гроші.

“Гроші мають іншу сторону медалі. Напевно для них (тих, хто виступає в Росії – ред.) це найважливіше. Я москаля бачу і знаю давно, який він є. Я прожила там ще до тих часів, коли та Ані Лорак дивилася і думала:”Як туди поїхати?”, Лобода так саме тоді ще навіть не здогадувалася, як птрапити на російський ринок, я там вже була з 20-ти років. Тому я цьому ринку ціну знаю і як можна на важелі ставити російські гроші, які вбивають зараз наших хлопців?

От ви (звертаючись до журналіста – ред.) зараз тут сидите, а за вами прийдуть і ви поїдете захищати нас від російського ворога, а я поговорю тут, зберуся і поїду кудись. Скажіть, як це? Як мені з цим жити? Краще вмерти, напевно, якщо ти дивишся людям в очі, а потім їдеш туди розважати.

Вони (музиканти, що їздять до Росії – ред.) забули, що їх зробили відомими тут і це найгірше. І якщо мене в Україні дискваліфікували, два рази мене нікуди не пускали, казали, що тут я співати не буду, бо я кричу, але все одно є мій народ, а вони всі забули, що оплески, диски, афіші, концерти – всьго вони досягнули тут. Тепер вони кажуть: “I’m so sorry” і їдуть – ось це прикро, оце зрада, я вважаю…”

Нагадаємо, раніше журналісти видання поспілкувалися з Анастасією приходько в рамках проекту ІНФО.LIVE.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...