Настю Рибку та її спільника звинуватили у груповому сутенерстві

Поліція Паттайї (Таїланд) отримала постанову на затримання всіх учасників групи Олександра Кирилова (Алекс Леслі) і Анастасії Вашукевич (Настя Рибка), заарештованих у лютому за нелегальний “секс-тренінг”.

Про це розповів адвокат Саттхапхон Сийоха, – передає УНІАН із посиланням на російські ЗМІ.

Обвинувачення, складене за ухваленою поліцією заявою, звучить так: “надання послуг щодо задоволення статевого бажання за допомогою третіх осіб, залучених до надання таких послуг з їх згоди, у складі злочинної групи”. Те, що йдеться про злочинну групу, сильно обтяжує провину підозрюваних, якщо вона буде доведена”, — повідомив юрист.

Він підкреслив, що фігуранти справи поки перебувають у статусі підозрюваних.

“За справою триває поліцейське дізнання, а потім може бути відкрито слідчу справу в прокуратурі. Коли це станеться, поки невідомо”, — додав адвокат.

Проти Леслі, Рибки і ще п’ятьох фігурантів справи також висунуті звинувачення в нелегальному підприємництво та нелегальній трудовій діяльності. Судове слухання у цій справі призначено на 17 квітня.

Нагадаємо, у лютому Рибку і Леслі затримали в Таїланді. З тайської в’язниці вона просила допомоги в Америки, обіцявши розповісти пресі про контакти російських депутатів із Манафортом і Трампом. Посольство США відмовило ескортниці у політичному притулку.

На початку квітня Рибку звинуватили в організації проституції та зґвалтуванні.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...