Настю Рибку у Таїланді звинуватили в організації проституції та зґвалтуванні, – ЗМІ

Поліція Паттайї прийняла заяву від потерпілих, які звинувачують Анастасію Вашукевіч (Настю Рибку), Олександра Кирилова (Алекса Леслі) і ще вісім чоловік, у зґвалтуванні та організації проституції.

Хто саме подав заяву невідомо, проте, одного із заарештованих, якого повинні були депортувати 5 березня, імміграційна поліція передала кримінальній, – повідомляє РИА з посиланням на джерело у міському відділі кримінальної поліції.

“Як я зрозумів, основні звинувачення у заяві висунуті проти одного з арештованих за “секс-тренінг”, а інші звинувачуються як спільники”, – додав співрозмовник агентства.

Імміграційна влада збиралася 5 квітня депортувати громадянина Білорусі Ігоря Кучерявенка, якого тиждень тому засудили до трьох місяців в’язниці умовно і штрафу в 100 доларів за незаконну підприємницьку і трудову діяльність. Аж до рішення суду він і ще двоє обвинувачених росіян залишалися у в’язниці Паттайї, оскільки не могли заплатити заставу за тимчасове звільнення. Двох 2 квітня вже вислали до Росії.

“Тепер, мабуть, слід очікувати розслідування за цією заявою, а оскільки воно буде стосуватися всіх решти восьми осіб, це означає, що депортувати їх неможливо, поки у їхньому відношенні є така заява, а тим більше якщо за цією заявою заведуть кримінальну справу”, – сказало джерело.

Суд над Рибкою, Леслі і ще сімома фігурантами призначений на 17 квітня. Але адвокат вже попросив суд перенести слухання на більш ранній термін, оскільки обвинувачені хочуть визнати провину, як це зробили троє їхніх товаришів, які отримали умовні терміни і невеликі штрафи.

Нагадаємо, раніше Настя Рибка заявила, що піддалася груповому зґвалтуванню на яхті російського олігарха Олега Дерипаски, однак згодом заявила, що ці слова були жартом та запросила на зустріч президента РФ Володимира Путіна.

У лютому цього року Рибку та її куратора Алекса Леслі, який виявився куратором комічних програм у “Сколково”, затримали тайські правоохоронці.

Вже із в’язниці Рибка попросила США сприяти її звільненню, пообіцявши надати докази зв’язків російських політиків “із Манафортом, Трампом і шумихою з виборами у США”.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...