Нацрада оштрафувала радіостанції за недотримання квот на українські пісні

Національна рада України з питань телерадіомовлення оштрафувала низку відомих радіостанцій за недотримання квоти на трансляцію українських пісень і ведення програм державною мовою.

“На загальнонаціональних та регіональних мовників накладені штрафи за недотримання квоти трансляції українських пісень і ведення програм державною мовою”, —зазначається в повідомленні Нацради.

У листопаді 2016 року в Україні набули чинності зміни в закон “Про телебачення і радіомовлення”. Згідно з поправками, телерадіоорганізації повинні забезпечувати протягом першого року дії змін трансляцію 25% пісень українською мовою від загального обсягу контенту. Протягом другого року ця частка складе 30%, на третій рік — 35%, – пише 112 Україна.

“Накладено штраф у розмірі 5% суми ліцензійного збору”, — повідомила Нацрада. За даними відомства, загальна сума штрафів склала понад 500 тисяч гривень.

Раніше понад півсотні українських співаків і музичних груп, що виступили проти введення квот на мінімальну кількість пісень українською мовою.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...