Нацрада призначила перевірку телеканалу “Інтер” за показ радянських фільмів

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила перевірку телеканалів «Інтер» і «Воля Cine + MIX» за трансляцію передач за участю осіб зі санкційного списку.

Як пояснили у Нацраді, перевірку призначили після того, як в ефірі телеканалу «Інтер» демонструвалися фільми «Свій серед чужих, чужий серед своїх» – режисера Микити Михалкова, «Офіцери» – за участі Василя Ланового, «Афоня» – за участі Валентини Тализіної, «Гараж» – за участі Валентина Гафта, «Любов і голуби» – за участі Олександра Михайлова, режисер Володимир Меньшов, «Москва сльозам не вірить» – за участі Олега Табакова, режисер Володимир Меньшов, «Мері Поппінс, до побачення» – за участі Олега Табакова та «Д’Артаньян і три мушкетери» – за участі Михайла Боярського, Олега Табакова, Бориса Клюєва і Аліси Фрейндліх .

А в ефірі телеканалу «ВОЛЯ CINE+ MIX» транслювалися фільми за участі Олександра Панкратова: «За прекрасних дам!» (7, 8, 23 і 24 березня), «Я сама» і «Дитина до листопада», та фільм «Чехарда» – за участі Аліси Фрейндліх .

Демонстрування фільмів за участі осіб, прізвища яких внесено до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці є ознакою порушення вимог абзацу десятого частини другої статті 6 і пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, минулого місяця на телеканалі “1+1” стартував новий серіал “Сувенір з Одеси”, головну роль в якому виконує Ольга Виниченко, котра знімалася у пропагандистському російському фільмі.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...