Нацрада схвалила трансляцію європейського каналу для дорослих в Україні

Сьогодні на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення було вирішено адаптувати в Україні телеканал Blue Hustler, який транслює еротику і порно.

За результатами аналізу документів і програмного наповнення каналу, Нацрада встановила, що програми Blue Hustler транслюватимуться з 22:00 до 4:00 за київським часом у кодованому вигляді. За це рішення члени відомства проголосували одноголосно і без обговорення, – повідомляє Телекритика.

На сайті Нацради вказано, що при трансляції передач «будуть використовуватися вікові позначки класифікації відеопродукції та значки характеристик передач».

Реклами та іншої комерційної інформації на каналі не буде. Доставка сигналу на територію України буде здійснюватися з норвезького супутникового ретранслятора TНOR.

Зазначається, що Blue Hustler має голландську ліцензію і транслює еротичний контент англійською мовою з голландської маркуванням. Про дистриб’ютора, який «завіз» канал в Україну, нічого не відомо.

Blue Hustler передували ще шість еротичних телеканалів, яким, починаючи з 2015 року, Нацрада дозволила мовлення в Україні.

Нагадаємо, американський фотограф запустив авторський фотопроект під назвою “Стриптиз вголос”, метою якого є руйнування стереотипів про еротичних танцівниць.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...