Названо кращий фільм жахів 2017 року

Журнал Rolling Stone опублікував рейтинг найкращих фільмів жахів року, що минає.

Список опублікований на сайті видання, – передає Обозреватель.

Перше місце займає фільм французького режисера Джулії Дюкорно про дівчаток-каннибалів “Сире”. Сюжет оповідає про молоду вегетаріанку, що вступила до ветеринарного коледжу. Після проходження студентського ритуалу, в який входить поїдання сирого м’яса, у неї з’являється непереборне бажання харчуватися людською плоттю. Картина з Геренс Марилье і Еллою Рамф стала дебютом 34-річної Дюкорно. Вона отримала приз Міжнародної федерації кінокритиків FIPRESCI на Канському кінофестивалі.

На другому місці-американський фільм жахів “Проти” режисера Джордана Пила. Сюжет побудований навколо міжрасової пари, яка відвідала таємничий маєток батьків дівчини. Візит перетворюється на боротьбу за виживання, коли з’ясовується, що представники “вищого суспільства” – закоренілі расисти.

На третій позиції австралійська стрічка “Гончі любові” про пару, яка викрадає, гвалтує і вбиває старшокласниць. Також в десятку кращих фільмів жахів увійшли фільми “Смертоносна земля”, “Лютий”, “Спліт”, “Вона приходить уночі”, “Дари смерті” і “Дуже темні часи”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...