Невістка Гонтаревої подорожує по Іспанії, – ЗМІ

ЗМІ повідомили, що дружина Антона Гонтарева, старшого сина глави Нацбанку, проводить літні канікули в Іспанії.

Фотографіями зі своєї відпустки дівчина поділилася на сторінці в соціальній мережі. Правда, якщо раніше Валерія Томашевська (дівоче прізвище) викладала фото з чоловіком і сином, то тепер, вона вважає за краще ділитися тільки своїми знімками, – зазначають ЗМІ.

Нещодавно невістка Валерії Гонтаревої поділилася зі своїми підписниками інформацією, що вона відпочиває в Іспанії. Дівчина побувала в Барселоні, а також на горі Монсеррат.

Ще невістка глави Національного банку України їздила в парк розваг “Порт Авентура”, який знаходиться приблизно в годині їзди від Барселони. Цього року тут відкрився острівець тематичних атракціонів “Фераррі Ленд”. Валерія Томашевська зазначила, що була саме в ньому.

Як повідомляє Страна, звичайний квиток на один день сюди коштує € 20 (близько 590 грн). Квиток дозволяє кататися на всіх атракціонах парку будь-яку кількість разів в порядку загальної черги. Можна доплатити в касах і купити експрес-квиток (express-ticket), за яким можна швидше проходити чергу.

Нагадаємо, раніше журналіст оприлюднив фото відпочинку Гонтаревої на Мальдівах, вартістю у мільйон. Також її зняли під час відпочинку у п’ятизірковому готелі Вашингтона.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...