Одяг з аномально вузькою талією розлютив жінок

Торгова марка Asos потрапила під вогонь критики з боку жінок за рішення ввести новий розмір в лінійку своїх розмірів на сайті.

Відвідувачки ресурсу Asos визнали його екстремально маленьким, неприйнятним і навіть небезпечним.

Дівчата звернули увагу на те, що Asos пропонує брюки з високою талією розміру 2, притому що найменшим розміром в Британії є 4 – він відповідає XXS за міжнародною класифікацією розмірів. Розмір 4 передбачає обсяг талії 66-71 сантиметр. Талія власниці другого розміру не повинна перевищувати 55,88 сантиметрів.

Жінки виявили, що на сайті понад 600 товарів, розрахованих на дівчат з такою тонкою талією. Користувачкам соцмереж це здалося неприпустимим. Дівчата порахували, що Asos починає шити одяг для вкрай худих дам, пропагандуючи тенденцію нездорової худорлявості.

“Ганьба вам за 2-ий розмір одягу. Я більше не буду нічого купувати в вашому магазині на знак протесту”, – пише британка Даніелла Сміт.

The Daily Mail відзначає, що середньостатистична жінка Британії носить розмір 16 з талією 86 сантиметрів. Рішення популярного інтернет-магазину може підштовхнути жінок до думки про необхідність худнути, вважають супротивниці ініціативи інтернет-магазину. Деякі вважають, що люди з розміром 2 не повинні вважатися здоровими.

Ліберал-демократ Норман Лемб, колишній міністр з питань психічного здоров’я, заявив The Daily Mail, що одяг такого маленького розміру – небезпечний.

“Він [Asos] ризикує нормалізувати розміри, які є екстремальними для дорослих. Він посилає дуже небезпечний сигнал підліткам і молодим жінкам”, – обурюється Лемб.

З ним згоден Боб Блекман, який пояснив, що ідеалізація таких невеликих розмірів може привести до розладу харчової поведінки у дівчат.

Втім, критику на адресу Asos підтримали не всі. За магазин заступилися жінки скромних розмірів, які не можуть знайти собі відповідний одяг.

Нагадаємо, у мережі повідомляють про фото оголеної Маркл, якими шантажують королеву.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...