Окупаційна влада ініціювала молебен за курортний сезон у Криму

Окупаційна адміністрація Севастополя виступила ініціатором молебню про успішний початок курортного сезону.

Захід відбувся в перший день літа, в кафедральному Свято-Володимирському соборі. Молебень відслужив помічник благочинного Севастопольського округу РПЦ протоієрей Стефан Сломчинский.

«Ми сьогодні зібралися разом, щоб попросити: Господи, благослови нас покласти початок сезону», – оголосив Сломчинский.

До початку туристичного сезону парковок немає, з професійними екскурсоводами проблеми, на пляжах закопують сміття, сервіс жахливий при захмарних цінах – тож в такій ситуації про успішний сезон дійсно можна звертатися тільки до господа бога, – сумно жартують представники туристичної галузі.

Зазначимо, раніше “міністерство туризму Криму” визнало, що ціни на кримських курортах перевищують турецькі.

Як стало відомо раніше, середньостатистичний житель Кримського півострова не може дозволити собі навіть семиденний відпочинок в місцевих санаторіях.

Також очільник окупаційної влади Криму визнав, що туристів, які наважилися відпочити на півострові постійно вводять в оману. Також нещодавно окупаційній владі Криму дозволили стягувати з приїжджих курортний збір до 100 рублів на добу.

Нагадаємо, вчора у Держприкордонслужбі України повідомили, що окупаційна влада півострова навмисно створює черги на адмінмежі з Кримом, щоб імітувати наплив туристів.