Онуфрій погрожував Порошенку анафемою, – інформатор

Предстоятель УПЦ МП, митрополит Онуфрій погрожував Петру Порошенку відлученням від церкви.

За інформацією джерела видання ІНФОРМАТОР в Адміністрації президента, це сталося пізно ввечері 9 жовтня, коли на Банковій обговорювалося надання українській православній церкві Томосу Вселенським патріархом Варфоломієм I.

Співрозмовник повідомив, що вчора Адміністрацію на запрошення Порошенка відвідав митрополит Онуфрій.

«На зустрічі президент озвучив дві пропозиції. Зразу Петро Олексійович просив, щоби Московський патріархат підтримав рішення Константинополя по Томосу, коли воно буде офіційно прийняте. Митрополит категорично відповів, що це неможливо. Тоді президент попросив Онуфрія не тиснути на архієреїв Московського патріархату, які підтримують створення в Україні єдиної помісної церкви. Онуфрій сказав, що ніхто на них не тисне, але назвав їх відступниками», – розповів інсайдер.

Як стверджує інформатор, розмова Порошенка і предстоятеля УПЦ МП була недружелюбною, співрозмовники навіть підвищували один на одного голос.

«Онуфрій нагадав Петру Олексійовичу, що він сам є прихожанином УПЦ МП, і пригрозив йому відлученням від церкви, за, як він висловився, «розкольницькі дії». Після слів про анафему президент завершив зустріч з митрополитом», – повідомив співрозмовник.

Нагадаємо, 9 жовтня Інформатор повідомляв про те, що Вселенський патріарх Варфоломій I вже прийняв рішення про надання Україні Томосу. У зв’язку з цим Петро Порошенко запросив митрополита Онуфрія на розмову в Адміністрацію президента.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...