Перший український 3D-мультфільм встановлює рекорди у міжнародному прокаті

Перший український повнометражний 3D-мультфільм “Микита Кожум’яка” наприкінці січня вийшов в міжнародний прокат в Польщі та Туреччині.

Першими країнами, де глядачі побачили створеного за підтримки Держкіно «Микиту Кожум’яку», стали Польща та Туреччина, – повідомили у Держкіно.

За перший вікенд перший український повнометражний 3D-анімаційний фільм зібрав у міжнародному прокаті: 637,023 PLN (4, 350 млн. грн.) – у Польщі та 423.552,43 TL (3,071 млн. грн) – у Туреччині, а кількість глядачів склала понад 70 тис.

«Ми дуже хвилювалися, як міжнародний глядач сприйме український мультфільм, адже для України це перший досвід. Перші відгуки дуже позитивні, тому ми з нетерпінням чекаємо, як відреагують на нашого Микиту в інших країнах!»,– поділився Дмитро Бєлінський, продюсер мультфільму «Микита Кожум’яка».

Режисер мультфільму Манук Депоян розповів: «Всюди діти правильно сприймають добре, смішне й хороше. Вони сміються і переживають за героїв, як і українські дітлахи. Наприклад, переживали, щоб Микита не повірив відьмі».

Наступні країни, куди помандрує «The Dragon Spell»,– саме така назва мультфільму в міжнародному прокаті – це В’єтнам, країни Балтії, Казахстан і Угорщина.

Нагадуємо, що «Микита Кожум’яка» за перший вікенд в Україні зібрав понад 5 млн. грн., а в цілому за прокат 12 млн. грн. і його побачило понад 200 тис. українських глядачів.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...