Півсотні житомирських рятувальників транспортували 370-кілограмову жінку до “швидкої”

Співробітники ДСНС провели незвичну рятувальну операцію на Житомирщині, де їм довелося допомагати жінці з рідкісною хворобою.

План заходів щодо транспортування хворої жінки з Коростеня на лікування за кордон розроблявся протягом двох останніх місяців.

Особливість цих заходів полягала в тому, що 39-річна Оксана страждає на так звану «слонову хворобу» і на сьогодні її вага складає вже понад 370 кілограм, – йдеться у повідомленні.

Жінці запропонували лікування у німецькому Хінтерцартені, і Центр екстреної медичної допомоги зголосився доставити туди хвору. Проте, необхідно було ще транспортувати жінку з квартири до машини “швидкої”. Тож медики звернулись по допомогу до місцевих рятувальників.

Через вхідні двері помешкання винести Оксану не вдалося, адже ширина двірного отвору виявилася завузькою.

Коростенські рятувальники спільно з медичним центром виготовили спеціальний пристрій та засоби, а одне з місцевих підприємств надало вивантажувач, за допомогою якого 60 чоловік особового складу 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини транспортували хвору через вікно квартири на вулицю. На щастя, квартира Оксани знаходилася на першому поверсі двоповерхового багатоквартирного житлового будинку.

Понад дві години тривала рятувальна операція, і нарешті жінку помістили до автомобіля швидкої допомоги, який вже найближчим часом доставить її на лікування до Німеччини.

Нагадаємо, синулого місяця в Об’єднаних Арабських Еміратах померла громадянка Єгипту, яка схудла на триста кілограмів.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...