Подружжя Макрон: що відомо про потенційного президента Франції та його дружину

Вранці 24 березня МЗС країни оголосило, хто лідирує у першому турі виборів президента. 

Найвищі шанси на перемогу отримав сорокарічний екс-міністр економіки країни Еммануель Макрон.

Він став лідером першого туру виборів, набравши найбільше голосів – 23,75%.

7 травня 2017 року відбудеться другий тур голосування, під час якого Макрон змагатиметься з Марін Ле Пен, яка зайняла друге місце в першому турі з результатом 21,53%.

Еммануель Макрон вивчав філософію в Інституті політичних досліджень, магістерську роботу написав про Макіавеллі, а дипломну – про Гегеля. У цей час він працював помічником французького філософа Поля Рікера. Пізніше політик навчався в Національній школі адміністрації, яку закінчив з відзнакою.

З 2004 по 2008 роки Макрон працював інспектором у Міністерстві економіки. З 2007 року він обіймав посаду заступника доповідача при Комісії щодо поліпшення економічного зростання Франції на чолі з Жаком Атталі. Також він був інвестиційним банкіром у Rothschild & Cie Banque.

Еммануель Макрон входив до Соціалістичної партії з 2006 по 2009 роки, а з 2012 по 2014 рік працював у Єлисейському палаці при президенті Олланді радником з питань економіки та фінансів.

24 серпня 2014 року Макрон був призначений на посаду міністра економіки і фінансів у другому кабінеті Мануеля Вальса.

1
Макрон та Франсуа Олланд

Головне політичне досягнення Еммануеля Макрона — прийняття у 2015 році «закону економічного зростання, активності та рівності шансів», який називають законом Макрона. Він передбачає лібералізацію деяких секторів економіки, зокрема відкриття магазинів по неділях, відкриття для конкуренції сектора автобусного транспорту тощо.

6 квітня 2016 року політик створив партію «Вперед!», яку оголосив «ні правою, ні лівою». У відставку з посади міністра Макрон подав 30 серпня 2016 року, щоб взяти участь у президентських виборах.

16 листопада 2016 року Макрон оголосив про свою участь у президентських виборах 2017 року та опублікував книгу-програму «Révolution» («Революція»), яка відразу стала бестселером.

Emmanuel Macron, France’s independent presidential candidat

PR-кампанія найбільш харизматичного кандидата будується на близькій кожному французу естетиці – Еммануель Макрон молодий, гарний собою, у нього дивовижна медійна лав-сторі і на нього немає ніякого компромату.

Він закохався у шкільну вчительку Бріджит, коли йому було 15 років. Терпляче чекав. Через багато років він одружився на ній.

1
Еммануель Макрон і його дружина

Молодий, красивий і амбітний політик одружився з жінкою, старшою за нього на 24 роки – її діти були його ровесниками.

Легенда свідчить, що в день свого 17-річчя Еммануель заявив Бріджит Троньо: «Що б ви не робили, як би ви від мене не ухилялися, а я на вас одружуюся».

Французькі ЗМІ люблять писати про те, що жінка тільки посміялася над самовпевненим юнаком – вона була заміжня і ростила з чоловіком трьох дітей.

1

І раптом – новий поворот. Через кілька років, в 2007 році, Бріджит несподівано розлучилася і вийшла заміж за Еммануеля.

Поки новий чоловік з головою поринув у політичну кар’єру, мадам Макрон продовжувала викладати в релігійній школі, але вже в Парижі.

1

Оскільки своїх дітей у пари немає, Еммануель няньчиться з онуками своєї дружини – кажуть, обожнює їх і щиро вважає своїми.

Фотографії Макрона, який гуляє з дружиною із пляшечками дитячого харчування для її онуків облетіли всі газети країни. Жіноча аудиторія кандидата в президенти здалася без бою. Бріджит же модні журнали Франції назвали «іконою стилю».

1
Бріджит та Емануель в молодості

23 квітня у французьких ЗМІ з’явилися відео, як пара ніжно обіймається після повідомлення про перемогу Еммануеля Макрона у першому турі виборів.

Нагадаємо, 23 квітня у Франції на виборах зафіксували рекордну кількість виборців за останні сорок років.

Макрона уже підтримали кандидати, які програли. Зокрема, йдеться про Бенуа Амона і Франсуа Фійона. Також його підтримав чинний президент Франції Франсуа Олланд. Еммануель Макрон без особливих проблем переможе Ле Пен у другому турі, свідчать останні соцопитування.

Макрон виступає проти агресивної політики Кремля щодо України. У січні 2016 року він відвідав Москву і в інтерв’ю російському виданню заявляв, що Франція буде одночасно і дотримуватися санкцій проти Росії, і намагатися налагодити з нею співпрацю.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...