Поліція склала протокол на фана “Шахтаря”, який спалив прапор “Новоросії”, – соцмережі

Харківська поліція склала протокол на представника ультрас Шахтаря, який спалив прапор “Новоросії” під час поєдинку з Динамо.

Як повідомив Віталій Овчаренко, котрий оприлюднив фото протоколу, протокол поліція склала протокол за “дрібне хуліганство”, а самого правопорушника затримували близько десяти правоохоронців.

“Вчора на матчі у Харкові був затриманий палій (той що палив). 10 міліціонерів на вході на стадіон затримували – мабуть, ціла спецоперація. На «Палія» доблесною харківською міліцією був складений протокол про «дрібне хуліганство”, – йдеться у повідомленні.

Овчаренко написав що з нетерпінням чекає “від харківської міліції такої самої принциповості та беззаперечного дотримання закону от наприклад 9 травня, коли повилазять «червоні» з забороненою червоною та іншою забороненою та окупаційною символікою”.

Чоловік, який нібито спали прапор. Фото: Facebook Віталія Овчаренка

Повідомлення про складання протоколу вже викликало негативну реакцію у соцмережах. Зокрема, народний депутат Ігор Мосійчук заявив, що не може називати людей, котрі складали протокол, поліцейськими. “Розрив мізків… Мабуть, вони вже перемогли злочинність в Харкові і тепер руки дійшли до “крота”, – обурюється політик.

Нагадаємо, раніше на матчі між “Шахтарем” і “Ромою” помітили вболівальника з прапором “ДНР”, у соцмережах заявляли, що прапор терористів перебував у секторі вболівальників італійського клубу.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...