Популярний фотобанк назвав головні візуальні тренди наступного року

Популярний фотобанк Depositphotos опублікував щорічні прогнози про тренди, які будуть домінувати у фотографії і відео у майбутньому році.

Для створення прогнозу фахівці компанії проаналізували дані пошукових алгоритмів і поспілкувалися з провідними фотографами, які співпрацюють з майданчиком, – повідомляє AIN.

1. Фотографії впливу

Згідно з даними Statista Research, вже до 2019 року кількість смартфонів у світі досягне 2,7 млрд. Доступність фотокамери дозволить людям не тільки документувати їх повсякденне життя, але і висвітлювати важливі події. Це ж дасть поштовх розвитку аматорській журналістиці і боротьбі з фейковими новинами по всьому світу. Примітний приклад такої фотографії – переможець iPhone Photography Awards. Себастьяно Томада зобразив дітей, що стоять біля палаючого нафтового колодязя, який підпалили військові ІДІЛ в Іраку.

2. Портрети ідеальних незнайомців

Смартфон з хорошою камерою, який завжди під рукою, також поміняв підхід до вуличної фотографії. Гучна історія про те, як мешканка Нігерії стала топ-моделлю після того, як її випадково сфотографували на вулиці – тому підтвердження. Мережа повниться історіями про фотографів, які знаходять героїв у натовпі. До цього тренду приєднуються і модні бренди: Gap, Eileen Fisher і Modcloth почали використовувати у промо зображення реальних людей.

3. Творче самовираження за допомогою фото природи

У стокової фотографії найпопулярнішим об’єктом зображення залишаються люди. Однак часто шукають зображення людей в контексті природи замість студійних фото. Подібні зображення стають бестселерами на фотостоках, адже все більше і більше людей звертаються до подорожей, цікавляться «кочовим» життям, можливістю втекти з рутини і повернутися до коріння, знайти гармонію з природою.

4. Deadpan photography

Це – сухе, відсторонене, чесне зображення об’єкта. Цей тренд був популярний в 50-х і зараз повертається. Все більшої популярності в мережі набирають необроблені «сирі» фото об’єктів, що зображують їх такими, як вони виглядають насправді. Деякі бренди, наприклад, мережа піцерій Domino’s, навіть скористалася цим, і постить необроблені фото своєї продукції в Instagram.

5. Відео як інструмент спілкування

Попри те, що історії Instagram запустилися півтора роки тому, здається, що подібний формат дійсно вплинув на те, як ми записуємо і ділимося історіями про своє життя. Чим дивитися запис події, люди вважають за краще «відчувати момент», дивитися прямі трансляції, лайвстріми івентів, сесії Q & A. Для компаній – це спосіб відійти від образу «безликої корпорації» і стати ближчими до клієнтів.

6. Рух як нова форма графіки

Формату GIF в цьому році виповнюється 30 років, але здається, його популярність анітрохи не зменшилася. Людям все ще подобаються рухомі картинки. У 2018 році експерти Depositphotos прогнозують експерименти з зображеннями: графіка в русі додає глибини статичним фото і комбінує сучасні відеотренди зі статичними фотографіями.

7. Розмиті межі реальності

Доповнена реальність зараз є частиною досвіду використання смартфонів: користувач може накласти маску на своє фото або відео, приміряти одяг, додавати товари з магазину в інтер’єр свого будинку, щоб зрозуміти, чи підходять вони, всього лише за допомогою камери смартфона. Бренди намагаються дотримати свого слова тренду.

8. Креативні колажі

Комбінування різних зображень неочевидними способами, гра з різними ефектами і фільтрами дозволяє створювати несподівані і свіжі поєднання в візуальному контенті.

9. Сміливі колірні рішення і ефекти

Щоб люди виділили ваш контент з потоку інформації в стрічці, він повинен привертати увагу. Сміливі колірні рішення – настільки ж виразні, як і зображення в м’яких пастельних відтінках, передають трендову естетику. Експерти Depositphotos в 2018 році очікують одночасної популярності двох протилежностей – яскравих кольорів і м’якої пастельної палітри.

10. Прийняття себе таким, який ти є

Виклик стереотипам став трендовим у багатьох індустрія і візуальні комунікації – не виняток. «Нас більше не хвилюють вчинені образи, покращений зовнішній вигляд, ідеальна молодість. У Франції взагалі заборонили компаніям сильно покращувати зображення моделей в рекламі. Люди хочуть бути сприйнятими і прийнятими такими, якими вони є – жінки показувати свою силу, підкреслювати жіночність або мужність, так само як і чоловіки », – зазначають укладачі списку трендів.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...