Pornhub запропонував завантажити на сайт російський фільм “Він вам не Дімон”

Представники порносайту Pornhub звернулися до російського опозиціонера Навального з пропозицією завантажити на сайт фільм-розслідування “Він вам не Дімон”, присвячений прем’єр-міністру РФ Дмитру Медведєву.

Приводом для звернення стало рішення Люблінського суду Москви, який зобов’язав Навального протягом десяти днів видалити з Мережі фільм-розслідування, який набрав десятки мільйонів переглядів, а також публікації про бізнесмена Алішера Усманова, – повідомляє Newsru.

Незабаром Навальний відповів на звернення Pornhub на своїй сторінці, зазначивши, що не збирається видаляти фільм. При цьому він запропонував представникам порносайту зробити рімейк, що відповідає тематиці ресурсу.

“Спасибі. Я його і видаляти не збираюся. Але якщо Ви зробите рімейк “Він вам не Дімон” у відповідному жанрі, то це допоможе багатьом громадянам усвідомити, що ж роблять корупціонери з громадянами Росії і на чому вони крутять їх конституційні права”, – написав він.

В результаті гучний фільм все ж був завантажений на Pornhub користувачем під ніком bluesausage1488 і стрімко набрав кілька тисяч переглядів, однак на момент написання новини ролик був заморожений на підставі скарг, що надійшли від користувачів Pornhub. Рішення про його подальшу долю буде приймати адміністрація сайту.