Pornhub запропонував завантажити на сайт російський фільм “Він вам не Дімон”

Представники порносайту Pornhub звернулися до російського опозиціонера Навального з пропозицією завантажити на сайт фільм-розслідування “Він вам не Дімон”, присвячений прем’єр-міністру РФ Дмитру Медведєву.

Приводом для звернення стало рішення Люблінського суду Москви, який зобов’язав Навального протягом десяти днів видалити з Мережі фільм-розслідування, який набрав десятки мільйонів переглядів, а також публікації про бізнесмена Алішера Усманова, – повідомляє Newsru.

Незабаром Навальний відповів на звернення Pornhub на своїй сторінці, зазначивши, що не збирається видаляти фільм. При цьому він запропонував представникам порносайту зробити рімейк, що відповідає тематиці ресурсу.

“Спасибі. Я його і видаляти не збираюся. Але якщо Ви зробите рімейк “Він вам не Дімон” у відповідному жанрі, то це допоможе багатьом громадянам усвідомити, що ж роблять корупціонери з громадянами Росії і на чому вони крутять їх конституційні права”, – написав він.

В результаті гучний фільм все ж був завантажений на Pornhub користувачем під ніком bluesausage1488 і стрімко набрав кілька тисяч переглядів, однак на момент написання новини ролик був заморожений на підставі скарг, що надійшли від користувачів Pornhub. Рішення про його подальшу долю буде приймати адміністрація сайту.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...