«Порохоботи» перейшли на новий рівень возвеличення президента

Адепти Петра Порошенка перейшли на новий рівень возвеличення свого «вождя».

Вихваляти земні справи президента для «порохоботів» – справа вже давно буденна. Окремим «любителям Порошенка» цього замало, і вони почали боготворити образ президента.

Давайте подивимось, як вони це зробили після вчорашнього обміну полоненими. Для цього зайдемо на сторінку у Facebook добре відомого у вузьких колах «порохобота» Мирослава Олешка. Там він виклав «не просто фото» Петра Олексійовича.

«Неймовірне фото, яке увійде в історію», – прокоментував він фотографію Порошенка з «німбом» над головою, який іде зустрічати звільнених заручників.

Аби у людей не склалося враження, що Олешко одинокий у своєму захопленні «неземним» образом Порошенка президентська «ботоферма» нагнала під його пост «порохоботчиків». Із завданням возвеличення Петра вони справилися на відмінно. Якими прекрасними словами вони тільки не хвалили президента…

Мирон Лівак побачив на фотографії «не просто людину в камуфляжі».

«Порохобот» з ніком «Людмила С-П», мабуть, вважає, що президент досягнув усіх можливих висот, а тому після такого фото «може спати спокійно до кінця свого життя».

«Плакав і не соромився», – прокоментувала Інна Сокорина знімок, на якому Порошенко стоїть спиною до фотографа.

«Порохоботи» з явним дефіцитом таланту красиво виражати свої думки залишили під «святим» фото лаконічні коментарі, які «прикрасили» смайликами.

Нагадаємо, заробітна плата глави Адміністрації Президента Ігоря Райніна за листопад становить 58,3 тисяч гривень, а його заступників – від 51 до 61,8 тисяч гривень.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...