Правоохоронці Донеччини пообіцяли покарати жінку, яка втретє загубила свою дитину

Вчора до поліції Покровська надійшло повідомлення мешканців, про те, що на дитячому майданчику знаходиться маленька дитина без нагляду дорослих.

Прибувши на місце, правоохоронці побачили вже добре знайомого їм 4-річного Владика, якого вони вже двічі з початку літа знаходили і повертали додому.

Цього разу маленький хлопчик самостійно грався на дитячому майданчику. Співробітники поліції відвезли дитину до відділення місцевої лікарні.

Поки правоохоронці розшукували горе-батьків, вони спокійно «відпочивали» у знайомих, не згадуючи про сина. Повернувшись опівночі додому, батьки, які перебували у стані алкогольного сп’яніння, нарешті помітили відсутність дитини і зателефонували до поліції. Співробітники поліції розповіли їм, що хлопчик знайдений, з ним все добре і наразі він знаходиться в лікарській установі.

Ми неодноразово з батьками проводили профілактичні бесіди, вже двічі притягували їх до адміністративної відповідальності і тому, щоб уникнути непоправних трагедій з дітьми, ми вже втретє клопочемо про позбавлення таких батьків батьківських прав, – повідомили у поліції.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...