Представник Болгарії на Євробаченні заявив, що розіб’є нагороду у Москві

Українські ЗМІ звернули увагу, що болгарський учасник – родом із Росії і виступав у Криму після анексії.

Представник Болгарії на Євробаченні-2017 Крістіан Костов виявився корінним москвичем, який виступав в анексованому Криму.

17-літній співак отримав популярність у РФ завдяки участі у проекті Голос.Діти на російському Першому каналі. Його тренером був Діма Білан, який переміг на Євробаченні у 2008 році, – повідомляє Кореспондент.

В одному з інтерв’ю Костов сказав, що хоче повернутися в Москву з нагородою конкурсу – кришталевим мікрофоном – і розбити його. У російських медіа припускають, що в разі перемоги представник Болгарії подякує Росії.

Українські ЗМІ сьогодні звернули увагу на виступ Крістіана Костова в Криму через кілька місяців після анексії – 1 червня 2014 року.

Прибувши у Київ для участі в конкурсі, Костов дав інтерв’ю, в якому розповів, що “дуже сумує за Москвою і незабаром збирається туди повернутися, у свою квартиру з видом на МДУ”.

“Сподіваюся, що я приїду в Москву з кришталевим мікрофоном і розіб’ю його на відео. Я зроблю break video і, сподіваюся, воно збере багато переглядів”, – сказав Костов.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...