Продюсер Лободи погрожує журналістці кулею від Кадирова

На фільм жахів перетворилися для журналістів зйомки біля будинку Світлани Лободи документального фільму про роботу папараці.

Працівники преси фіксували свою роботу, емоції в очікуванні “в засідці” на зірку, коли на них скоїла напад охорона співачки, – пише ТСН.

Двома машинами група невідомих швидко заблокувала авто з медійниками на вузькій дорозі. Озброєні люди почали вимагати відкрити двері, попри показані їм журналістські посвідчення. Охоронці обнишпорили автомобіль знімальної групи, відібрали відеокамеру, виламали відеореєстратор, забрали особисті речі водія і втекли. Поліція перехопили машини грабіжників, виявила вкрадену техніку та відкрила кримінальне провадження за статтею про розбійний напад.

Але на цьому інцидент не вичерпався. Продюсер Світлани Лободи Нателла Крапівіна почала погрожувати журналістці 1+1 в соцмережах: спочатку обіцяла побити і облити дівчину кислотою, а потім нацькувати на українку керівника Чечні та свого друга Рамзана Кадирова.

“Рамзан таких, як ти, відстрілює. Я обов’язково передам йому твоє фото”, – написала вона.

Служба охорони телеканалу стурбована погрозами і вже приставила до журналістки охоронців. Наразі департамент журналістських розслідувань збирає усі погрози від Кропівіної та збирається звертатись до правоохоронних органів, передовсім до СБУ.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...