“Рак – це не вирок”: український фотограф перетворила жінок з онкохворобами на моделей

Жінки, що пройшли шлях від страшного діагнозу до розуміння, що потрібно жити далі кажуть, що рак – це не вирок!

Про це повідомляє “Радіо Свобода“.

Жінки з діагнозом “рак” та українські зірки підтримали проект соціального фотографа Тетяни Круковець “Безстрашна краса”. “Проект створений, щоб допомогти онкохворим не закриватися, не соромитися свого діагнозу й не «переставати жити” – каже творець.

Авторка проекту не за чутками знає про те, що таке бути раковим хворим, адже не так давно сама проходила через це. “Скільки залишилося жити, як сказати про свій діагноз рідним, як не злякати своїх дітей, чи вистачить сил та віри в одужання” – такими питанням задаються хворі, розповідає Тетяна.

Завданням проекту стало сближення людей з онкохворими, бо чим більше підтримки отримують хворі, тим більше в них мотивації для подальної боротьби. “Нам потрібно навчитися співіснувати з онкохворими, допомагати їм, підтримувати без жалю, бо як ми знаємо, жалісливість – це зворотна сторона марнославства”, – наголошує Круковець.

Ідея створення проекту, виникла після того, як Тетяна змогла прийняти ситуацію і жити з нею далі. “Тоді і вирішила: якщо змогла я, то зможу допомогти іншим, так з’явився проект «Безстрашна краса», – розповідає жінка.

В результаті, до проекта приєдналося чимало жінок, які отримали діагнози в сотанні декілька років, а також багато людей, які допомогли проекту набут визнання та уваги від суспільства. Незважаючи, що робота над проектом вже завершена, дуже важливо, щоб і поза ним, люди хворі на “рак” отримували підтримку від суспільства.

Нагадаємо, вчені розкрили секрет звучання легендарної скрипки Страдіварі.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...