Редакційна Рада Громадського розгляне скандальний допис керівника каналу

Редакційна Рада Громадського розгляне скандальний допис у соціальній мережі Fаcebook голови організації Наталії Гуменюк.

Редакційна Рада не може розглянути це питання на поточному тижні через відсутність кворуму тож розгляд призначено на 20 березня, – повідомляє Громадське.

“Згідно з редакційним статутом, співробітники та співробітниці Громадського виключають у своїй роботі і повсякденному житті «ідеї ксенофобії, націоналізму, дискримінаційного ставлення до будь-кого за будь-якою ознакою”, – зазначили у виданні.

Редакційна Рада Громадського стежить за дотриманням статуту.

Громадське поважає конституційні права кожної людини, зокрема, право на свободу думки і слова, на вільне висловлення своїх поглядів і переконань, і керується цим принципом у своїй роботі.

Нагадаємо, 10 березня, Наталка Гуменюк написала пост, в якому розкритикувала користувачів, що публікують фотографії дітей.

“Гірше людей, які забруднюють стрічку постами про власних дітей, нав’язуючи іншим історії, які цікавлять тільки самих батьків в силу генетичної спорідненості, можуть бути тільки люди, які забруднюють стрічку постами про те, як чужі діти з’являються в телевізорі”, – написала керівник “Громадського”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...