Реперу DMX загрожує 44 роки в’язниці

Американський репер і актор DMX (справжнє ім’я Ерл Сіммонс) кілька років приховував від влади США справжні доходи і звинувачується в ухиленні від сплати податків.

У разі визнання винним за всіма 14 пунктами звинувачення виконавець може отримати 44 роки в’язниці, – повідомляє ТАСС.

DMX в цілому заборгував державі близько $ 1,7 млн. Як встановила прокуратура штату Нью-Йорк, репер приховував істинний розмір своїх доходів декількома способами. Наприклад, він розплачувався готівкою і користувався банківськими рахунками своїх менеджерів і знайомих.

В одному конкретному випадку музиканту виплатили гонорар в розмірі $ 125 тисяч, але автоматично відняли належні податки. DMX зажадав видати йому чек на повну суму і зумів домогтися бажаного. Згодом він “забув” заплатити податок самостійно.

У 2011 і 2012 році репер в своїй податковій декларації не вказав розмір доходів. У ці роки він заробив $ 353 тиссячі і $ 542 тисяч відповідно. У 2013 році DMX відзвітував перед податківцями в заробітку лише $ 10 тисяч. Ця обставина здалася владі підозрілою, враховуючи славу музиканта.

Як показала перевірка, насправді він заробив $ 250 тисяч.

Репер відомий тим, що шість його альбомів дебютували на першому місці в хіті-параді музичного журналу Billboard. DMX знявся в близько 20 фільмах, включаючи бойовики “Ромео повинен померти” (Romeo Must Die, 2000) і “Від колиски до могили” (Cradle 2 the Grave, 2003) з майстром східних єдиноборств Джетом Лі.

Раніше стало відомо, що у Лас-Вегасі помер американський репер Prodigy.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...