Роговцева підтримала Сенцова на Одеському кінофестивалі

13 липня під час відкриття щорічного міжнародного Одеського кінофестивалю діячам культури були вручені кінопремії. Першим лауреатом стала українська актриса Ада Роговцева, яка є свідком двох воєн в Україні. Саме ця тема і стала частиною промови, яку вона виголосила при отриманні нагороди.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

80-річна артистка Ада Роговцева отримала премію за внесок у розвиток кіномистецтва. Після виходу на сцену Одеського театру Опери і Балету актриса вимовила зворушливу промову, якою заохотила організаторів фестивалю за внесок у культуру навіть у важкі часи.

“Ви уявити собі не можете, що я зараз відчуваю, – сказала легендарна актриса. – Коли мені було 2 місяці від народження, мене привезли в Одесу. Тут я зростала і чотири роки була щаслива, а потім почалася війна. Моє дитинство обпалене страшною війною. Після цього я жила-жила, довго жила (бо мені через три дні 81 рік) – і знову війна. І зараз знову ми говоримо про хлопчика, який мені як син – ми говоримо про Сенцова. І про тих хлопців, які зараз на війні. Але у нас всіх вистачає сил, натхнення, доброти, милосердя, щоб творити і збиратися на таких важливих заходах, як сьогодні”.

Нагадаємо, легендарна українська артистка Ада Роговцева, яка раніше розповіла нам про зустріч з Путіним, впевнена, що Україна зараз робить все можливе, щоб звільнити ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...