Російське державне телебачення звинуватило опозицію у просуванні спінерів

На державному російському телеканалі вийшов сюжет, автор якого шукає зв’язок між популярністю спінерів, – і діями несистемної опозиції країни.

«Ці іграшки популярні не тільки у школярів і студентів: вже не раз вони були помічені в руках представників несистемної опозиції», – цитує Meduza слова ведучого телеканалу “Россия 24”.

Один з ведучих, розповідаючи про популярність спінерів у Західному регіоні, зауважив, що в Росію вони приїхали з запізненням. «Хто так активно просуває його в маси?» -запитав він і тут же розповів, що спінери продавали на мітингах проти корупції 12 червня. «А відеооблогери за рахунок його продажів прямо в гущі подій отримали, як гроші на те, щоб знімати нові ролики», – продовжив він.

У сюжеті також розповідається, що канали в інтернеті, де розміщуються ролики зі спінерами, містять багато політики і таким чином на канал заманюють «потенційно протестну аудиторію». Закінчився сюжет ремаркою про те, що авторка спінеру Кетрін Хеттінгер не підтримує владу США, а сайт, який вона рекомендує в фейсбуці, заблокований в Росії. Однак про який сайт іде мова не зрозуміло.

Нагадаємо, раніше мережі розсмішив пастор з Парагваю, назвавши спінер “іграшкою сатани”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...