Російську вчительку звільнили через фото в купальнику

Вчительку історії однієї зі шкіл міста Омська Вікторію Попову змусили звільнитися після публікації в інтернеті її фотографій в купальнику.

Про це повідомляє Медуза.

У навчальному закладі визнали, що така поведінка шкодить іміджу школи, а також «високому званню педагогічного працівника».

Сама вчителька розповіла місцевому виданню «НГС», що у вільний від роботи час вона відвідувала курси моделей plus size і взяла участь у фотосесії для магазину жіночого одягу.

Сама вона не викладала фотографії в інтернет, це зробила модельна школа – там підкреслили, що не знали про місце роботи Попової.

У школі, за словами вчительки, їй запропонували звільнитися за власним бажанням або бути звільненою за статтею за систематичні дисциплінарні порушення. У міській адміністрації пізніше заявили, що поведінка Попової суперечила кодексу професійної етики педагогів, який ухвалений у школі за погодженням з батьками.

Як згодом повідомили російські ЗМІ, після резонансу, викликаного звільненням, з вчителькою і керівництвом школи зустрілася міністр освіти регіону.

За підсумками зустрічі Поповій запропонували повернутися на роботу в ту ж або в іншу школу.

Нагадаємо, конкурс «Міс Америка» виключив з програми дефіле в купальниках.

Минулого року американська компанія випустила шокуючі купальники з зображеннями Трампа і Путіна.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...