Росіянка намагалася продати доньку педофілу

У Москві затримали мешканку Челябінська, яка продавала цноту власної 13-літньої доньки за 26 тисяч доларів. 

У ресторані “Понтон”, де мала відбутися угода, матір Ірину та її подруг затримали оперативники, після того, як жінки отримали гроші. Про це повідомляє Сегодня.

Як Ірина повідомила доньці про те, що їй доведеться провести ніч з незнайомцем, наразі неідомо. Дівчинку привезли до Москви и повели до ресторану. З однією зі своїх подруг, Ірина обговорювала продаж протягом двох років.

Наразі, Ірину випустили під підписку про невиїзд.

За словами співробітників московського ресторану, жінки не чинили опору. Їх відвезли в СІЗО, а 13-річну дівчинку відправили до лікарні з нервовим зривом. Наразі, дитина перебуває з братом у бабусі, яка планує взяти опіку над дітьми. За продаж неповнолітньої Ірині та її спільницям загрожує до десяти років колонії.

35-річна Ірина працювала стилістом і займалася продажем квартир в Челябінську. Жінка неодноразово брала участь в конкурсах краси і відвідувала нічні клуби. Однак знайомі Ірини запевняють: Ірина справляла враження зразкової матері. Жінка щодня дзвонила дітям після уроків, а в разі необхідності кидала роботу і їхала до дочки і сина. У школі стилістів, де навчалася Ірина, про неї також відгукуються позитивно.

“Я Іру знаю кілька років. Ми не подруги, але спілкувалися. Так, вона скаржилася, що грошей не вистачає. Батько дітей їм зовсім не допомагав, його взагалі позбавили батьківських прав, про нього Іра навіть не говорила ніколи. Все її розмови були про дітей. Дочкою вона дуже пишалася, жалілася, що та не хоче вчитися, але раділа, що підростає справжня красуня. Я повірити не можу, що Ірина здатна на такий вчинок, в голові не вкладається “, – розповіла знайома Ірини.

Уповноважена з прав дитини в Челябінській області Ірина Буторіна повідомила, що на обліку сім’я не стояла. Сусіди теж характеризують Ірину як турботливу маму.

Ірина за освітою інженер-механік, але за професією майже не працювала. Знайома жінки вважає, що всі проблеми почалися з того часу, як Ірина вирішила стати стилістом.

“Ірина потрапила в тусовку, де дорогі шмотки, красиві курорти, багаті чоловіки. Вона намагалася відповідати оточенню, але грошей не вистачало. Так що пропозицію про ескорт бізнесменів (будемо так це називати) прийняла. Але на ці гроші можна стильні речі придбати, на відпочинок з’їздити, а квартиру, припустимо, не купиш”, – говорить вона.

Ірина планувала переїхати в нову квартиру, вона навіть виставила на продаж своє житло, де жила з двома дітьми. Квартиру в Челябінську вона оцінила так само, як і цноту дочки, у півтора мільйони рублів.

Нагадаємо, у Польщі відкрили реєстр рецидивістів та педофілів.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...