“Самозаблокувалися”: У соцмережах продовжують знущатися над Роскомнадзором

Користувачі російського сегмента соцмереж продовжують висміювати Роскомнадзор, який безуспішно намагається заблокувати роботу месенджера Telegram.

Як відомо, Роскомнадзор (Федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій РФ) почав спроби блокувати Telegram 16 квітня, після відмови месенджера передати ФСБ ключі шифрування від листування користувачів.

Однак, попри всі спроби відомства, досягнути поставленої мети не вдалося, що викликало хвилю роздратування та насмішок у соцмережах.

Особливою дошкульністю відрізняються жарти користувачів соцмереж щодо професійності дій відомства, адже, результатом блокування мільйонів IP-адрес стало те, що мешканцям РФ відкрився вільний доступ до деяких раніше заборонених сайтів, однак перестала працювати сторінка самого Роскомнадзора.

Як відзначає переважна більшість дописувачів, дії російської влади, у черговий раз наносять найбільшу шкоду самим росіянам.

Здобула популярність і фотографія глави Роскомнадзора Жарова, з “раритетними” телефонами за спиною.

Зазначимо, на сьогодні, за даними з реєстру заборонених сайтів Роскомнадзора, заблокованими є понад 16 мільйонів IP-адрес.

Bарто зазначити, що на провальне блокування месенджера витратили вісім мільярдів рублів.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...