Samsung заявив про створення сервісу, який дозволить забути переглянуті серіали

Компанія Samsung запустила сайт «Unspoil Me», який нібито дозволить забути переглянуті серіали.

За твердженням компанії, в розробці сайту брали участь два професійних гіпнотизера. Перед початком необхідно буде підтвердити, що вам 18 років, натиснувши відповідну позначку, – повідомляє TechToday.

Також до початку сеансу гід англійською розповідає про те, що чекає глядача. Сам сеанс «гіпнозу» триває 18 хвилин; і увесь цей час на екрані обертається спіраль, а чоловічий голос гіпнотизера просить розслабитися і не відводити погляд від неї.

Творці сервісу рекомендують після гіпнозу лягти спати, нібито це закріпить ефект і після сну спогади про улюблені серіали зникнуть. Однак, журналістка видання Cnet Кеті Коллінз спробувала сервіс Samsung, і після сеансу не забула ні сюжет, ні героїв свого улюбленого серіалу «Велика маленька брехня».

«Можливо, завтра я прокинуся і не буду пам’ятати про «Велику маленьку брехню». Можливо, я відчую дивне непереборне бажання купити телевізор Samsung», – підсумувала свій експеримент журналістка. А ще вона каже, що найімовірніше її буде переслідувати образ однієї з героїнь серіалу, яку грає Ніколь Кідман. Адже після «гіпнозу» через сервіс Samsung він не забувся, а навпаки закарбувався в її пам’яті.

Нагадаємо, нещодавно кінокритики та глядачі склали список найнудніших фільмів усіх часів.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...