СБУ підготувала документ про заборону в’їзду в Україну російської учасниці на Євробаченні

Служба безпеки України підготувала рішення про заборону на в’їзд в країну російської співачці Юлії Самойловій, обраній для участі в конкурсі Євробачення-2017, який пройде у Києві.

“На цю хвилину рішення про її заборону в’їзду ще не прийнято, але, відкрию таємницю – відповідний документ вже підготовлено”, – цитує Интерфакс слова глави СБ України Василя Грицака.

Як повідомлялося, Росію на Євробаченні-2017 представлятиме Самойлова з піснею “Flame is Burning”.

Служба безпеки України повідомила, що перевірить достовірність інформації про можливі візити співачки до окупованого Криму, і після цього прийме рішення щодо її допуску на українську територію.

Державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко зазначив, що Мінінформполітики не звертатиметься до Служби безпеки України з проханням про вивчення ситуації, оскільки СБУ вже в курсі і вивчає ситуацію.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко висловив думку, що українська сторона може дозволити представниці Росії прибути в Україну, але за відвідування окупованого Криму їй доведеться відповісти згідно з українським законодавством. Він навів витяги з законодавства України, що визначають таку процедуру.

14 березня виконавчий директор конкурсу “Євробачення” Йон Ола Санд заявив, що в питанні участі російської виконавиці Юлії Самойлової рішення повинна приймати українська влада.

Раніше глава СБУ висловив переконання, що відправляючи на пісенний конкурс Самойлову, влада РФ вирішила перевірити реакцію української сторони, і запевнив, що “реакція СБУ обов’язково буде”, але хотів би, щоб була реакція не тільки спецслужби: “Ми хотіли б також почути висновки з цього питання організаторів Євробачення, Міністерства культури, інших відповідних відомств”.

Раніше представник України на Євробаченні назвав Самойлову “інформаційним солдатом РФ”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...