СБУ зняла заборону на в’їзд в Україну для білоруського співака

Служба безпеки України зняла зі співака з Білорусі Макса Коржа заборону на в’їзд до країни.

Заборону скасували, оскільки у відомстві не виявили загрози національній безпеці у діях Макса Коржа, – сказано у відповіді СБУ на запит Крим.Реалії.

«Разом із тим, звертаючи увагу на перебування Коржа в Автономній Республіці Крим і наявність у його діях ознак адміністративних правопорушень, відповідальність за які передбачена статтями 204-1 і 204-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, про факт порушення ним правил перетину державного кордону проінформовано Державну прикордонну службу України», – сказано у відповіді.

У лютому 2016 року Макс Корж отримав заборону на в’їзд до України. На той момент співак планував тур Україною.

Іноземні артисти й інші діячі культури порушують українське законодавство, приїжджаючи з гастролями до анексованого Росією Криму через закриті Україною пункти пропуску.

Деяким артистам і співакам, які приїхали на гастролі до Криму або прямо підтримують російську анексію Криму, заборонено виступати на материковій Україні.

Нагадаємо, минулого місяця Міністерство культури опублікувало доповнений перелік діячів культури, які можуть створювати загрозу національній безпеці держави.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...