Що можна знайти на робочому столі «фронтовика» Унгуряна

На відміну від багатьох парламентських колег, які у ВРУ «б’ють байдики», народний депутат Павло Унгурян приходить в парламент працювати.

Поки соратники Юлії Тимошенко під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради домовлялися про поїздку на рибалку і засвоювали уроки англійської мови, народний депутат від фракції «Народний фронт» Павло Унгурян працював у поті чола.

Робочий процес парламентаря над документами, якими був закладений весь його робочий стіл у Раді, задокументував кореспондент ІНФОТАБа.

Із сфотографованих паперів можна довідатися про плани Унгуряна на 7 вересня. Завтра, о 8-й годині ранку депутат планує сходити на тренування, а через дві години – бути на засіданні ВРУ.

Під заміткою «10:00 ВРУ» «фронтовик» записав прізвища урядовців – «Кубів» і «Зубко». Ймовірно, до цих двох міністрів Унгурян завтра планує звернутися з питаннями під час години запитань до уряду.

Також на робочому місці парламентаря лежав протокол робочої наради оргкомітету Руху Реформації від 20 червня 2018 року в Києві.

Судячи з записів у протоколі, на нараді Руху Реформації, координатором якого є сам Унгурян, була присутня Ганна Турчинова.

«Нам необхідно усім об’єднатися: католикам, протестантам, православним… Бо тільки так ми зможемо чогось добитися», – говорила Турчинова на зібранні.

Варто зазначити, що дружину одного з лідерів «Народного фронту» Олександра Турчинова також звати Ганна.

Нагадаємо, народний депутат від фракції «Народний фронт» Олександр Кірш знову заснув під час засідання Верховної Ради.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...