Що можна знайти на робочому столі «фронтовика» Унгуряна

На відміну від багатьох парламентських колег, які у ВРУ «б’ють байдики», народний депутат Павло Унгурян приходить в парламент працювати.

Поки соратники Юлії Тимошенко під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради домовлялися про поїздку на рибалку і засвоювали уроки англійської мови, народний депутат від фракції «Народний фронт» Павло Унгурян працював у поті чола.

Робочий процес парламентаря над документами, якими був закладений весь його робочий стіл у Раді, задокументував кореспондент ІНФОТАБа.

Із сфотографованих паперів можна довідатися про плани Унгуряна на 7 вересня. Завтра, о 8-й годині ранку депутат планує сходити на тренування, а через дві години – бути на засіданні ВРУ.

Під заміткою «10:00 ВРУ» «фронтовик» записав прізвища урядовців – «Кубів» і «Зубко». Ймовірно, до цих двох міністрів Унгурян завтра планує звернутися з питаннями під час години запитань до уряду.

Також на робочому місці парламентаря лежав протокол робочої наради оргкомітету Руху Реформації від 20 червня 2018 року в Києві.

Судячи з записів у протоколі, на нараді Руху Реформації, координатором якого є сам Унгурян, була присутня Ганна Турчинова.

«Нам необхідно усім об’єднатися: католикам, протестантам, православним… Бо тільки так ми зможемо чогось добитися», – говорила Турчинова на зібранні.

Варто зазначити, що дружину одного з лідерів «Народного фронту» Олександра Турчинова також звати Ганна.

Нагадаємо, народний депутат від фракції «Народний фронт» Олександр Кірш знову заснув під час засідання Верховної Ради.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...