Шахраї створили браузер, який викрадає електронну валюту у покупців наркотиків

Шахраї створили підробку під анонімний браузер Tor, яка викрадає біткоіни з рахунків користувачів нелегальних майданчиків у даркнеті.

Хакерську схему розкрив фахівець з кібербезпеки Лоуренс Адамс. Виявилося, шахраї поширюють програму Rodeo Browser через навчальні відео на YouTube, в яких пояснюється, як працює «темний інтернет», – повідомляє Нож.

Після перегляду ролика користувачеві пропонують скачати нібито просунуту версію браузера Tor. Інтерфейс Rodeo дуже схожий на нього.

Після установки браузер вдає, що заходить на сайт в доменній зоні .onion (псевдодомен даркнета), а на справді з’єднується з віддаленим сервером і завантажує сторінку неіснуючого магазину Rodeo.

Його асортимент великий: наркотики, зброя, фальшивки, підроблені кредитки, зламані телефони, послуги хакерів.

Здійснюючи нелегальну купівлю на сайті, користувач переводить криптовалюту на шахрайський рахунок. Bleeping Computer передбачає, що за аферою може стояти одна людина.

Система проксі-серверів Tor дозволяє користувачеві анонімно пересуватися по мережі. Також браузер дає можливість обійти блокування сайтів і проникнути в так званий «чорний інтернет».

Нагадаємо, цього року був анонсований, перший в Україні судовий процес, проти групу кіберзлочинців.