Скандальний Шнур розкрив таємницю російського характеру

Російський музикант, лідер рок-групи “Ленінград” Сергій Шнуров заявив, що російському народові небесами подаровано відчуття п***ця.

Про це він написав на своїй сторінці в Instagram.

“Нашому народу даровано небесами відчуття п***ця. Немає аналогів цього слова в інших мовах і ніякі синоніми не врятують.

Всяка російська думка якщо й не згадує прямо, то має його на увазі. На початку було відчуття, те гнітюче і одночасно захоплене почуття, якому вже пізніше підібрали таке чудово точне слово – П***ЦЬ. Ми його знаємо у всій своїй повноті і нюансах”, – зазначив Шнурів.

“Ми знаємо, що його частками просякнутий весь простір і досить невеликої випадковості для того, щоб п***ць досяг критичної маси і вибухнув неймовірно яскравим спалахом, спалюючи одні людські надії й висвітлюючи інші.

П***ць не добрий і не поганий, він є, як не сформульована російська ідея, як елементарна частинка з нез’ясованим зарядом. Плюс і мінус одночасно. Заборонити п***ць, як слово, звичайно, можна, але як назвати те, з чим ми стикаємося щодня і сигнали чого ми уловлюємо усією широтою своєї російської душі?” – написав музикант.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...