Скарлетт Йоханссон звинуватили в тому, що вона зіграє чоловіка-трансгендера

Скарлетт Йоханссон звинуватили в тому, що вона зіграє чоловіка-трансгендера. Продюсерів і режисера, в свою чергу, звинувачували в тому, що вони не провели кастинг серед трансгендерних артистів.

Скарлетт Йоханссон зіграє головну роль у фільмі під назвою “Rub & Туг”. В основі сюжету — біографія Лоїс Джин Джилл, пітсбурзьку авантюристку, яка називала себе Данте “Тексом” Джиллом і, можливо, була трансгендерною. Зніме картину Руперт Сандерс.

Новина про запуск “Rub & Туг” у виробництво викликала багато критики в США: на думку ряду журналістів і блогерів, трансгендерних персонажів повинні грати трансгендерні актори.

Продюсерів і режисера, в свою чергу, звинувачували в тому, що вони не провели кастинг серед трансгендерних артистів, а просто обрали відому актрису. У твіттері писали, що “Скарлетт Йоханссон потрібно перестати так наївно підходити до вибору ролей, а студіям потрібно краще працювати”, а також що “у світі дуже багато транссексуальних жінок (мабуть, автор мав на увазі трансгендерних чоловіків — прим. ред.), і Голівуду потрібно просто краще шукати”.

Автор Vice Коннор Гэрел також додав, що “цисгендерный актор навряд чи коли-небудь зможе зрозуміти всі складності та нюанси переживань транссгендеров — а відсутність пережитого особистого досвіду навряд чи можна прикрити перукою і макіяжем”.

Журналіст Slate Еван Уркварт, який сам є трансгендерним чоловіком, написав колонку “Чому Скарлетт Йоханссон, яка грає чоловіка-трансгендера, — це не тільки образливо, але і необов’язково”. Основний аргумент, який призводить Уркварт, такий: більшість глядачів і без того переконані, що трансгендери — це не справжні чоловіки, а жінки, притворяющиеся чоловіками, і те, що кіно їх грають жінки, тільки підживлює це помилкове переконання.

“Йоханссон, цисгендерная жінка, відома своєю сексуальністю, — дуже поганий вибір для цієї ролі”, — пише автор Slate. Він пропонує рішення проблеми: трансгендерних жінок у кіно повинні грати звичайні жінки, а трансгендерних чоловіків, у тому числі у фільмі “Rub & Туг”, — звичайні чоловіки; тільки так глядачі зможуть повірити, що до них треба ставитися як до справжнім жінкам і чоловікам.

Нагадаємо, актриса Мейсі Вільямс, яка зіграла Арью Старк в серіалі “Гра престолів”, опублікувала в інстаграме фотографію кросівок з плямами крові.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...