Соліст Львівської опери прокоментував звинувачення у підтримці “ЛДНР”

Соліст Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Микола Санжаревський прокоментував звинувачення у підтримці і фінансуванні терористів “ЛДНР”.

Так, Санжаревський заперечив причетність до сепаратистів, однак СБУ, яка уже раніше перевіряла його діяльність, має намір провести повторну перевірку, – повідомляє Zaxid.net.

«Річ у тому, що доступ до сторінки в ВК був втрачений ще у 2014, спроби відновлення паролю нічого не дали. Десь у 2015 або 2016 СБУ вже проводила перевірку щодо подібних звинувачень і моєї причетності до протиправних дій не виявили», – заявив він, заявивши, що тепер сам попросить повторної перевірки співробітниками СБУ.

Я зацікавлений у повторній перевірці, оскільки “такі звинувачення можуть знищити все, що я і моя команда створили, та назавжди сплюндрувати моє ім’я”, – заявив він.

Раніше про те, що соліст опери на своїй сторінці ВКонтакте поширює дописи від сепаратистських спільнот та відверто підтримує терористів повідомила одеська журналістка Олена Добровольська, надавши скріншоти його сторінок.

Журналіст також стверджує, що Санжаревський займається збором грошей для сепаратистських організацій через WebMoney.

Зазначимо, вчора на офіційному сайті Львівської Опери з’явилося повідомлення про те, що керівництво театру вже звернулося до УСБУ у Львівській області через цю ситуацію. «З метою перевірки наведених у ЗМІ фактів дирекція Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької звернулася з офіційним запитом до Управління Служби безпеки України у Львівській області. Із даного факту проводиться також внутрішнє розслідування», – йдеться у повідомленні на сайті театру.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...