Соцмережі відреагували на установку знаку “Київ” при в’їзді у столицю

Мешканці столиці бурхливо відреагували на установку нового знаку при в’їзді до міста.

Більшість обурило, що знак “Київ” зі сторони Борисполя коштував столичному бюджетові 1 мільйон 629 тисяч гривень, при цьому його естетична привабливість досить сумнівна.

Кирило Добролюбов: Що, серйозно? Ось ЦЕ коштує як нова двокімнатна квартира в Києві, або як “трійка” на вторинному ринку? Я вважаю, за такі гроші “архангел” повинен якщо не літати, то хоча б ходити і визначати фури, котрі їдуть по трасі перевантаженими, а потім негайно карати їх мечем. Хоча спочатку б непогано йому зайти (з мечем) в КМДА.

Любомира Коваль: І за шо такі бабки? Він шо, з чистого золота? Та й креативчик сумнівний і нудний (

Віталій Вікторович: Совок головного мозку. А навіщо він там взагалі? Чи звичайний дорожній знак не виконує своїх функцій?? Чи грандіозності і маштабності не вистачає при в’їзді в окраїни? Кожне місто зустрічає подібним шедевром, спадщина радянської фалометрії, аби в краще ніж у сусідів/колгоспі, та на жаль, лише ззовні.

Володимир Калашник: Ага ще варто дописати – Місто без гарячої води.

Олег Левицький: Це у воюючій країні нікуди подіти 1.6 млн. гривень. Краще б уже вакцину купив яку від свого струсу мозку. І шо то за збуджений колобок перед буквами стоїть?

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...