Союз письменників РФ оголосив конкурс творів про захисників “від агресії сіонофашистської київської хунти”, – соцмережі

Санкт-Петербурзьке відділення Спілки письменників РФ оголосило поетичний конкурс про “захисників Донбасу від київської сіонофашистскої хунти”.

Так, як вказують користувачі соцмереж, на ресурсі, котрий нібито є сайтом петербурзького Дому письменника з 22 березня розміщено оголошення про поетичний конкурс «Донбас: у бою і в праці».

У завданнях конкурсу написано, що він повинен привернути увагу “до героїзму захисників російського Донбасу від агресії сіонофашистскої київської хунти у період 2014-2018 років”.

Організаторами конкурсу названі петербурзьке відділення Спілки письменників Росії, Петровська академія наук і мистецтв і Музей військової слави Донбасу.

“Знаєте, коли стикаєшся з глибоко ненормальними людьми, то іноді не знаєш, як себе вести. Чи то бігти, чи то плакати, чи то сміятися в голос. Це не фейк. Кращі вірші будуть опубліковані у “Літературному Петербурзі”. Як типовий представник сіонофашістской хунти, я у захваті”, – прокоментував журналіст Ян Валетов.

“Мені це не подобається, але що з цим робити, я не знаю. Судитися лінь, хоча справа явно підсудна. Це сайт громадської організації, що фінансується міською владою”, – зазначила блогер з РФ Дарина Суховій.

Зазначимо, сайт dompisatel.ru вказаний як офіційний ресурс підвідомчої установи комітету з друку на сайті міської влади.

Нагадаємо, нещодавно у соцмережах оприлюднили скріншоти посту помічника народного депутата Олександра Вілкула – Сергія Суханова, в якому серед іншого, він закликає “вставати з колін у синагозі”, заявляючи, що “все рано чи пізно закінчиться погромами”. Згодом з’явилася інформація, що він втік до окупованого Криму.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...