Співачка Лінда розповіла подробиці наїзду вантажівки на неї та її племінницю в Москві

Співачка Лінда (Світлана Гейман), що постраждала в результаті ДТП з вантажівкою в центрі Москви, розповіла про обставини аварії.

За її словами, другою постраждалою в аварії стала її племінниця, – передає РБК з посиланням на один із російських телеканалів.

За словами співачки, вантажівка збила їх на пішохідному переході. “Їхав КАМАЗ, я не знаю, звідки він узявся… Він колесами почав збивати нас, ми згуртувалися, лягли під нього, він проїхав над нами і поїхав далі”, — розповіла вона. Після цього вантажівка доїхала до кінця ділянки вулиці, розвернулася і, проїхавши повз двох збитих людей, зникла.

Співачка розповіла, що лікарі вже зробили їй рентген. Як з’ясувалося, у неї пошкоджена спина і грудна клітина. Травми також отримала і дівчина, що йшла з нею.

Племінниця співачки, Ганна Вагнер, також розповіла про обставини ДТП. За її словами машина їхала дуже повільно, “як ніби водій заснув”. Після аварії вантажівка ненадовго зупинилася, після чого поїхала далі.

Директор Лінди Михайло Глечиків розповів РБК про стан співачки. “Стан задовільний”, — сказав він, підтвердивши інформацію про те, що вона вже покинула медзаклад.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у центрі Москви вантажівка збила зірку дев’яностих років.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...