Співробітник British Airways зробив компанію біднішою на десятки мільйонів, – ЗМІ

Минулого тижня в Лондоні були скасовані і перенесені десятки рейсів авіакомпанії British Airways.

Через збій в енергомережі перезавантажувались комп’ютери, робота терміналів призупинилася, компанія втратила десятки мільйонів на компенсації і додаткових витратах. Судячи з усього, винен в цьому один співробітник, який, випадково чи ні, зробив дурість, – зазначає Мedialeaks.

Десятки тисяч людей змушені були скасувати свої плани в минулі вихідні через збій в роботі аеропортів Гатвік і Хітроу. Вийшли з ладу і зажадали перенастроювання комп’ютерні системи реєстрації і бронювання British Airways, основного користувача обох вузлів.

Природа збою була не до кінця зрозуміла: при раптовому обриві ланцюга зазвичай включається блок UPS, який дозволяє деякий час працювати від резервного джерела живлення і зробити «плавну посадку» системи або живити її від автономного генератора. Цього разу нічого такого не сталося, UPS працював, але не допоміг. Розслідування показало причину, – пише Independent.

Відповідно до джерела видання, в компанії ходять чутки, що відключення сталося через одного з підрядників, які обслуговують аеропорт. Глава IT-напрямку в компанії International Airlines Group (в неї входить British Airways) в листі співробітникам розповів, що причиною збою були не відмова електронних систем і взагалі не програмне забезпечення.

Судячи з того, що журналістам розповіли джерела всередині авіакомпанії, сталося звичайна подія. Комусь знадобилося відключити електрику ненадовго, щоб зробити якусь роботу.

І він її просто відключив, не зовсім в тому місці, де треба було. На короткий час система, вже всередині терміналу, що не підключена до резервного живлення, залишилася без струму і жорстко перезавантажилась.

В результаті British Airways понесла додаткові витрати – близько 61 мільйона євро: довелося платити за готель тим, у кого відмінилися рейси, розсаджувати запізнилися пасажирів на інші літаки, повертати гроші за квитки, оплачувати ремонт і перенастроювання.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...